účetní

účetní Josef Písař autodoprava - Vaše kariéra u nás

Pracovní pozice účetní v kamionové dopravě je zajímavou prací. Hledáme kandidáta, který zvládne účtovat o mezinárodní dopravě s příslušenstvím. Ideální je předchozí praxe v oboru. Vhodné též pro důchodce, uchazeče na mateřské dovolené atd. Pracovní pozici je možné provádět na plný i částečný pracovní úvazek a omezeně i z home office. Znalost účetního programu Stereo vítána a řidičský průkaz B je nezbytností. 

Pracovní pozice účetní je ohodnocena dle odvedené práce a komplexnosti schopností uchazeče a to obvykle v rozmezí od 10-30.000 Kč měsíčně. Pro cílevědomé uchazeče je možné rozšířit pracovní zařazení na dispečera MKD, kde je však nezbytností aktivní znalost alespoň angličtiny, či němčiny. V tomto případě je obvykle odměna ve výši 20-40.000 Kč.  

Zaujali jsme Vás? To je dobře. Můžete si dohodnout přijímací pohovor a pustíme se do práce. 

+420 602 213 042, info@josefpisar


GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@josefpisar.cz, případně písemně na adrese K letišti 688, Klatovy 33901