autodoprava

profesionální služby a osobní přístup

Vozový park a kvalita

Josef Písař autodoprava používá k přepravě Vašeho zboží výhradně vozidla která splňují nejnovější normy a nařízení dovezou Váš náklad včas a v plné kvalitě. Návěsy jsou typu LowDeck o objemu  až 100 m3. Naše návěsy mají čistou ložnou plochu a neporušené plachty - 3 stranné shrnování. 

Plánování přeprav a přistavení vozidel zajišťují dispečeři, kteří jsou Vám k dispozici tak, aby vše zafungovalo k Vaší spokojenosti. Používáme moderní softwarové řešení pro optimalizaci tras a zvýšení efektivity doručení zásilky.

Vaše zboží přepravíme 

Josef Písař autodoprava Váš náklad samozřejmě přepraví po ČR, ale můžeme říci, že se specializujeme na západní Evropu Zejména jezdíme do DE, AT, IT, Benelux. To však neznamená, že Váš náklad nedoručíme jinam.

Dlouhodobá spolupráce 

Jednorázový obchod - dopravu samozřejmě zajistíme, ale mnohem raději se soustředíme na dlouhodobou spolupráci s klienty. Tak pro Vás můžeme naše služby neustále vylepšovat a zvyšovat kvalitu. Osobní přístup je pro nás velice důležitý a věříme, že jej oceníte. Díky tomu můžeme naše služby přizpůsobit Vašim požadavkům a společně pracovat na optimalizaci doručení Vašeho nákladu. 

Rychle a spolehlivě

Naše kamiony jsou on-line monitorovány pomocí jednotek GPS, které umožňují okamžitě získat přehled o pohybu vozidel. Vaše zásilka je pod naším dohledem a Vy můžete neustále vědět, kdy k Vám dorazíme. 

Usilujeme o co nejvyšší kvalitu našeho personálů a řidičů. Pravidelně je školíme a vedeme k důslednosti a orientaci na Vaši spokojenost. 

poptávka přepravy 

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@josefpisar.cz, případně písemně na adrese K letišti 688, Klatovy 33901