spediční služby

Josef Písař autodoprava

spediční služby

Spedice je nezbytná součást naší činnosti při zajišťování mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Josef Písař autodoprava spolupracuje pouze s prověřenými dopravci z různých oblastí ČR. U těchto smluvních dopravců je průběžně sledována a vyhodnocována jejich spolehlivost a kvalita při provádění objednaných přeprav. Na kvalitu prováděné přepravy jsou kladeny naprosto stejné požadavky, jako by přepravu prováděli naše vozy a řidiči. 

vytěžování kamionů

Potřebujete odvézt zásilku a neobsadíte celý kamión? Nevadí, obraťte se na nás. Možnost realizace zásilky prověříme, zbývající ložnou plochu nabídneme dalším zákazníkům, kamión vytížíme a optimalizujeme pro Vás cenu. 

moderní logistika

Pokročilý logistický software, nejnovější technologie implementované do našich vozů, zkušenosti našich dispečerů a řidičů znamenají jediné - zlepšujeme naše služby na základě Vašich požadavků, optimalizujeme náklady a rychlost. 

spolupráce

Jste dopravní společnost a hledáte způsob vyššího vytížení Vašeho vozového parku? Skvělé, rádi s Vámi budeme spolupracovat a nabídneme Vám realizaci dalších přeprav. Co je pro naši spolupráci udělat? Je to jednoduché. Kontaktujte nás. 

poptávka spedičních služeb

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@josefpisar.cz, případně písemně na adrese K letišti 688, Klatovy 33901